Код зони Perak, Cameron Highlands, PahangМісто або регіон:Perak, Cameron Highlands, Pahang
Код зони:05     (+605)

Країна:

Малайзія


Код зони Perak, Cameron Highlands, Pahang (Малайзія)


Префікс 05 - це код міста Perak, Cameron Highlands, Pahang. Perak, Cameron Highlands, Pahang знаходиться в Малайзія. Якщо, перебуваючи в Малайзія, користувач бажає зателефонувати абоненту в Perak, Cameron Highlands, Pahang, окрім коду міста, знадобиться код країни, до якої потрібно зателефонувати. Код країни Малайзія починається з +60, таким чином, якщо, перебуваючи в Україна, користувач бажає зателефонувати на номер в Perak, Cameron Highlands, Pahang, потрібно додати до такого номера префікс +605.

В цьому разі нуль перед кодом області пропускається.

Зазвичай у цьому форматі перед телефонним номером використовується знак 'плюс'. Незважаючи на це, найчастіше знак 'плюс' замінюють послідовністю чисел, що інформує телефонну мережу про намір користувача набрати телефонний номер іншої країни. МСЕ рекомендує набирати комбінацію 00, що також використовується у багатьох країнах, зокрема європейских.

Інший варіант, на відміну від комінації +605, що додається як префікс до телефонного номера в Perak, Cameron Highlands, Pahang, на який необхідно зателефонувати з Україна, передбачає використання 00605.
Визначник номера телефону