Код зони Port Elizabeth, UitenhageМісто або регіон:Port Elizabeth, Uitenhage
Код зони:041     (+2741)

Країна:

Півде́нно-Африка́нська Респу́бліка (ПАР)


Код зони Port Elizabeth, Uitenhage (Півде́нно-Африка́нська Респу́бліка (ПАР))


Префікс 041 - це код міста Port Elizabeth, Uitenhage. Port Elizabeth, Uitenhage знаходиться в Півде́нно-Африка́нська Респу́бліка (ПАР). Якщо, перебуваючи в Півде́нно-Африка́нська Респу́бліка (ПАР), користувач бажає зателефонувати абоненту в Port Elizabeth, Uitenhage, окрім коду міста, знадобиться код країни, до якої потрібно зателефонувати. Код країни Півде́нно-Африка́нська Респу́бліка (ПАР) починається з +27, таким чином, якщо, перебуваючи в Україна, користувач бажає зателефонувати на номер в Port Elizabeth, Uitenhage, потрібно додати до такого номера префікс +2741.

В цьому разі нуль перед кодом області пропускається.

Зазвичай у цьому форматі перед телефонним номером використовується знак 'плюс'. Незважаючи на це, найчастіше знак 'плюс' замінюють послідовністю чисел, що інформує телефонну мережу про намір користувача набрати телефонний номер іншої країни. МСЕ рекомендує набирати комбінацію 00, що також використовується у багатьох країнах, зокрема європейских.

Інший варіант, на відміну від комінації +2741, що додається як префікс до телефонного номера в Port Elizabeth, Uitenhage, на який необхідно зателефонувати з Україна, передбачає використання 002741.
Визначник номера телефону