Код зони Puchberg am SchneebergМісто або регіон:Puchberg am Schneeberg
Код зони:2636     (+43 2636)

Країна:

Австрія


Код зони Puchberg am Schneeberg (Австрія)


Префікс 2636 - це код міста Puchberg am Schneeberg. Puchberg am Schneeberg знаходиться в Австрія. Якщо, перебуваючи в Австрія, користувач бажає зателефонувати абоненту в Puchberg am Schneeberg, окрім коду міста, знадобиться код країни, до якої потрібно зателефонувати. Код країни Австрія починається з +43, таким чином, якщо, перебуваючи в Україна, користувач бажає зателефонувати на номер в Puchberg am Schneeberg, потрібно додати до такого номера префікс +43 2636.

В цьому разі нуль перед кодом області пропускається.

Зазвичай у цьому форматі перед телефонним номером використовується знак 'плюс'. Незважаючи на це, найчастіше знак 'плюс' замінюють послідовністю чисел, що інформує телефонну мережу про намір користувача набрати телефонний номер іншої країни. МСЕ рекомендує набирати комбінацію 00, що також використовується у багатьох країнах, зокрема європейских.

Інший варіант, на відміну від комінації +43 2636, що додається як префікс до телефонного номера в Puchberg am Schneeberg, на який необхідно зателефонувати з Україна, передбачає використання 0043 2636.
Визначник номера телефону