Код зони Raabs an der ThayaМісто або регіон:Raabs an der Thaya
Код зони:2846     (+43 2846)

Країна:

АвстріяПрефікс 2846 - це код міста Raabs an der Thaya. Raabs an der Thaya знаходиться в Австрія. Якщо, перебуваючи в Австрія, користувач бажає зателефонувати абоненту в Raabs an der Thaya, окрім коду міста, знадобиться код країни, до якої потрібно зателефонувати. Код країни Австрія починається з +43, таким чином, якщо, перебуваючи в Україна, користувач бажає зателефонувати на номер в Raabs an der Thaya, потрібно додати до такого номера префікс +43 2846.

В цьому разі нуль перед кодом області пропускається.

Зазвичай у цьому форматі перед телефонним номером використовується знак 'плюс'. Незважаючи на це, найчастіше знак 'плюс' замінюють послідовністю чисел, що інформує телефонну мережу про намір користувача набрати телефонний номер іншої країни. МСЕ рекомендує набирати комбінацію 00, що також використовується у багатьох країнах, зокрема європейских.

Інший варіант, на відміну від комінації +43 2846, що додається як префікс до телефонного номера в Raabs an der Thaya, на який необхідно зателефонувати з Україна, передбачає використання 0043 2846.
Визначник номера телефону


Код зони Raabs an der Thaya (Австрія)