Код зони Radolfzell am BodenseeМісто або регіон:Radolfzell am Bodensee
Код зони:07732     (+497732)

Країна:

Німеччина


Код зони Radolfzell am Bodensee (Німеччина)


Префікс 07732 - це код міста Radolfzell am Bodensee. Radolfzell am Bodensee знаходиться в Німеччина. Якщо, перебуваючи в Німеччина, користувач бажає зателефонувати абоненту в Radolfzell am Bodensee, окрім коду міста, знадобиться код країни, до якої потрібно зателефонувати. Код країни Німеччина починається з +49, таким чином, якщо, перебуваючи в Україна, користувач бажає зателефонувати на номер в Radolfzell am Bodensee, потрібно додати до такого номера префікс +497732.

В цьому разі нуль перед кодом області пропускається.

Зазвичай у цьому форматі перед телефонним номером використовується знак 'плюс'. Незважаючи на це, найчастіше знак 'плюс' замінюють послідовністю чисел, що інформує телефонну мережу про намір користувача набрати телефонний номер іншої країни. МСЕ рекомендує набирати комбінацію 00, що також використовується у багатьох країнах, зокрема європейских.

Інший варіант, на відміну від комінації +497732, що додається як префікс до телефонного номера в Radolfzell am Bodensee, на який необхідно зателефонувати з Україна, передбачає використання 00497732.
Визначник номера телефону