Код зони Recife, Caruaru, Fernando de NoronhaМісто або регіон:Recife, Caruaru, Fernando de Noronha
Код зони:81     (+55 81)

Країна:

Бразилія


Код зони Recife, Caruaru, Fernando de Noronha (Бразилія)


Префікс 81 - це код міста Recife, Caruaru, Fernando de Noronha. Recife, Caruaru, Fernando de Noronha знаходиться в Бразилія. Якщо, перебуваючи в Бразилія, користувач бажає зателефонувати абоненту в Recife, Caruaru, Fernando de Noronha, окрім коду міста, знадобиться код країни, до якої потрібно зателефонувати. Код країни Бразилія починається з +55, таким чином, якщо, перебуваючи в Україна, користувач бажає зателефонувати на номер в Recife, Caruaru, Fernando de Noronha, потрібно додати до такого номера префікс +55 81.

В цьому разі нуль перед кодом області пропускається.

Зазвичай у цьому форматі перед телефонним номером використовується знак 'плюс'. Незважаючи на це, найчастіше знак 'плюс' замінюють послідовністю чисел, що інформує телефонну мережу про намір користувача набрати телефонний номер іншої країни. МСЕ рекомендує набирати комбінацію 00, що також використовується у багатьох країнах, зокрема європейских.

Інший варіант, на відміну від комінації +55 81, що додається як префікс до телефонного номера в Recife, Caruaru, Fernando de Noronha, на який необхідно зателефонувати з Україна, передбачає використання 0055 81.
Визначник номера телефону