Код зони Republic of San MarinoМісто або регіон:Republic of San Marino
Код зони:0549     (+39549)

Країна:

Італія


Код зони Republic of San Marino (Італія)


Префікс 0549 - це код міста Republic of San Marino. Republic of San Marino знаходиться в Італія. Якщо, перебуваючи в Італія, користувач бажає зателефонувати абоненту в Republic of San Marino, окрім коду міста, знадобиться код країни, до якої потрібно зателефонувати. Код країни Італія починається з +39, таким чином, якщо, перебуваючи в Україна, користувач бажає зателефонувати на номер в Republic of San Marino, потрібно додати до такого номера префікс +39549.

Зазвичай у цьому форматі перед телефонним номером використовується знак 'плюс'. Незважаючи на це, найчастіше знак 'плюс' замінюють послідовністю чисел, що інформує телефонну мережу про намір користувача набрати телефонний номер іншої країни. МСЕ рекомендує набирати комбінацію 00, що також використовується у багатьох країнах, зокрема європейских.

Інший варіант, на відміну від комінації +39549, що додається як префікс до телефонного номера в Republic of San Marino, на який необхідно зателефонувати з Україна, передбачає використання 0039549.
Визначник номера телефону