Код зони Republic of Tyva (Tuva)Місто або регіон:Republic of Tyva (Tuva)
Код зони:394     (+7 394)

Країна:

Росія


Код зони Republic of Tyva (Tuva) (Росія)


Префікс 394 - це код міста Republic of Tyva (Tuva). Republic of Tyva (Tuva) знаходиться в Росія. Якщо, перебуваючи в Росія, користувач бажає зателефонувати абоненту в Republic of Tyva (Tuva), окрім коду міста, знадобиться код країни, до якої потрібно зателефонувати. Код країни Росія починається з +7, таким чином, якщо, перебуваючи в Україна, користувач бажає зателефонувати на номер в Republic of Tyva (Tuva), потрібно додати до такого номера префікс +7 394.

В цьому разі нуль перед кодом області пропускається.

Зазвичай у цьому форматі перед телефонним номером використовується знак 'плюс'. Незважаючи на це, найчастіше знак 'плюс' замінюють послідовністю чисел, що інформує телефонну мережу про намір користувача набрати телефонний номер іншої країни. МСЕ рекомендує набирати комбінацію 00, що також використовується у багатьох країнах, зокрема європейских.

Інший варіант, на відміну від комінації +7 394, що додається як префікс до телефонного номера в Republic of Tyva (Tuva), на який необхідно зателефонувати з Україна, передбачає використання 007 394.
Визначник номера телефону