Код зони Rohrdorf Kr RosenheimМісто або регіон:Rohrdorf Kr Rosenheim
Код зони:08032     (+498032)

Країна:

Німеччина


Код зони Rohrdorf Kr Rosenheim (Німеччина)


Префікс 08032 - це код міста Rohrdorf Kr Rosenheim. Rohrdorf Kr Rosenheim знаходиться в Німеччина. Якщо, перебуваючи в Німеччина, користувач бажає зателефонувати абоненту в Rohrdorf Kr Rosenheim, окрім коду міста, знадобиться код країни, до якої потрібно зателефонувати. Код країни Німеччина починається з +49, таким чином, якщо, перебуваючи в Україна, користувач бажає зателефонувати на номер в Rohrdorf Kr Rosenheim, потрібно додати до такого номера префікс +498032.

В цьому разі нуль перед кодом області пропускається.

Зазвичай у цьому форматі перед телефонним номером використовується знак 'плюс'. Незважаючи на це, найчастіше знак 'плюс' замінюють послідовністю чисел, що інформує телефонну мережу про намір користувача набрати телефонний номер іншої країни. МСЕ рекомендує набирати комбінацію 00, що також використовується у багатьох країнах, зокрема європейских.

Інший варіант, на відміну від комінації +498032, що додається як префікс до телефонного номера в Rohrdorf Kr Rosenheim, на який необхідно зателефонувати з Україна, передбачає використання 00498032.
Визначник номера телефону