Код зони Rosengarten Kr HarburgМісто або регіон:Rosengarten Kr Harburg
Код зони:04108     (+494108)

Країна:

Німеччина


Код зони Rosengarten Kr Harburg (Німеччина)


Префікс 04108 - це код міста Rosengarten Kr Harburg. Rosengarten Kr Harburg знаходиться в Німеччина. Якщо, перебуваючи в Німеччина, користувач бажає зателефонувати абоненту в Rosengarten Kr Harburg, окрім коду міста, знадобиться код країни, до якої потрібно зателефонувати. Код країни Німеччина починається з +49, таким чином, якщо, перебуваючи в Україна, користувач бажає зателефонувати на номер в Rosengarten Kr Harburg, потрібно додати до такого номера префікс +494108.

В цьому разі нуль перед кодом області пропускається.

Зазвичай у цьому форматі перед телефонним номером використовується знак 'плюс'. Незважаючи на це, найчастіше знак 'плюс' замінюють послідовністю чисел, що інформує телефонну мережу про намір користувача набрати телефонний номер іншої країни. МСЕ рекомендує набирати комбінацію 00, що також використовується у багатьох країнах, зокрема європейских.

Інший варіант, на відміну від комінації +494108, що додається як префікс до телефонного номера в Rosengarten Kr Harburg, на який необхідно зателефонувати з Україна, передбачає використання 00494108.
Визначник номера телефону