Код зони Sakha Republic (Yakutia)Місто або регіон:Sakha Republic (Yakutia)
Код зони:411     (+7 411)

Країна:

Росія


Код зони Sakha Republic (Yakutia) (Росія)


Префікс 411 - це код міста Sakha Republic (Yakutia). Sakha Republic (Yakutia) знаходиться в Росія. Якщо, перебуваючи в Росія, користувач бажає зателефонувати абоненту в Sakha Republic (Yakutia), окрім коду міста, знадобиться код країни, до якої потрібно зателефонувати. Код країни Росія починається з +7, таким чином, якщо, перебуваючи в Україна, користувач бажає зателефонувати на номер в Sakha Republic (Yakutia), потрібно додати до такого номера префікс +7 411.

В цьому разі нуль перед кодом області пропускається.

Зазвичай у цьому форматі перед телефонним номером використовується знак 'плюс'. Незважаючи на це, найчастіше знак 'плюс' замінюють послідовністю чисел, що інформує телефонну мережу про намір користувача набрати телефонний номер іншої країни. МСЕ рекомендує набирати комбінацію 00, що також використовується у багатьох країнах, зокрема європейских.

Інший варіант, на відміну від комінації +7 411, що додається як префікс до телефонного номера в Sakha Republic (Yakutia), на який необхідно зателефонувати з Україна, передбачає використання 007 411.
Визначник номера телефону