Код зони San Jose, HerediaМісто або регіон:San Jose, Heredia

Код зони:

22     (+506 22)

Країна:

Коста-Рика

Визначник номера телефону

Код зони San Jose, Heredia, Коста-Рика


Код міста San Jose, Heredia - 22. Для фіктивного номера телефону 9999909 та коду регіону 22 дзвоніть 22 9999909. San Jose, Heredia знаходиться в Коста-Рика.

Префікс коду регіону присвоює номер телефону абонента певній локації. Окрім коду регіону існують інші типи префіксів: префікси міжнародних країн, префікси мобільних операторів та префікси різних сервісів. Вони поєднуються для кількох цілей. Під час дзвінка з однієї країни в іншу у випадках, коли одержувач дзвінка має стаціонарний телефон, префікс країни поєднується з кодом регіону та номером абонента. Для фіктивного номера телефону 9999909, коду регіону 22 (San Jose, Heredia) та коду країни 00506 дзвоніть 00506 22 9999909. Якщо дзвінок здійснюється на мобільний пристрій, код регіону поєднується з префіксом мобільного оператора та номером абонента. Якщо дзвінок здійснюється абоненту в тій самій країні, код регіону можна пропустити. У випадку національних дзвінків з одного стаціонарного телефону на інший телефонний код також може бути пропущений у багатьох країнах, коли обидва абоненти мають однаковий код регіону. Зокрема, у країнах, де абоненти мають змогу зберегти свій номер телефону після переїзду в інше місце чи місто, код регіону - у даному випадку 22 - також потрібно вводити.

Префікс країни і код регіону мають одну або більше цифр перед префіксом. Ці цифри вказують телефонній станції, що наступні цифри - це код регіону або код країни, а не фактичний номер телефону. У випадку з кодами регіонів це, як правило, нуль. Що стосується кодів країн, то країни Західної Європи та більшість країн Африки, Південної Америки та Близького Сходу дотримуються рекомендації МСЕ (Міжнародного союзу електрозв’язку) щодо використання двох нулів. Однак деякі країни не дотримуються цієї рекомендації: наприклад, країни, які беруть участь у північноамериканській схемі нумерації, використовують 011, а Японія - 010.

Послуги, доступ до яких здійснюється через сервісні префікси, можуть стягувати плату не тільки з телекомунікаційних компаній, але і з компаній, які пропонують ці послуги. Як результат, ряд сумнівних компаній пропонують послуги, які є малокорисними, але спричиняють суттєві витрати. Щоб ще більше збільшити свій прибуток, подібні сервіси намагаються утримати абонентів на лінії якомога довше. Наглядові органи регулярно вживають заходів проти таких постачальників, але на це не можна розраховувати. Крім спеціальних номерів, які можна ідентифікувати за допомогою їх префіксів, існують також номери швидкого набору. Найвідомішими є аварійний номер 112 у Європі та 911 у Північній Америці. Ці номери можна використовувати по всій країні без префіксів, наприклад, без коду країни +506 (00506) або коду регіону 22 (San Jose, Heredia).

Як правило, номер телефону абонента передається одержувачу дзвінка та відображається на дисплеї. Хоча можна приховати власний номер телефону, що має сенс, якщо мова йде про захист даних, вас не повинно дивувати, якщо особа, якій ви телефонуєте, не відповідає на дзвінок. Багато людей хочуть знати, хто їм дзвонить, і не відповідають на анонімні дзвінки.

Якщо, перебуваючи в Коста-Рика, користувач бажає зателефонувати абоненту в San Jose, Heredia, окрім коду міста, знадобиться код країни, до якої потрібно зателефонувати. Код країни Коста-Рика починається з +506 (00506), таким чином, якщо, перебуваючи в Україна, користувач бажає зателефонувати на номер в San Jose, Heredia, потрібно додати до такого номера префікс +506 22. В цьому разі нуль перед кодом області пропускається. Для фіктивного номера телефону 9999909, коду регіону 22 (San Jose, Heredia) та коду країни 00506 дзвоніть 00506 22 9999909.