Код города San Roque Gonzalez De Santacruz (Код міста / Код зони)Місто або регіон:San Roque Gonzalez De Santacruz

Код города / Код міста:

538     (+595 538)

Країна:

Парагвай

Визначник номера телефону

Код города San Roque Gonzalez De Santacruz (Код міста / Код зони)


Код міста San Roque Gonzalez De Santacruz - 538. Для фіктивного номера телефону 4438125 та коду регіону (код города / код міста) 538 дзвоніть 538 4438125. San Roque Gonzalez De Santacruz знаходиться в Парагвай.

Префікс коду регіону (код города / код міста) присвоює номер телефону абонента певній локації. Окрім коду регіону (код города / код міста) існують інші типи префіксів: префікси міжнародних країн, префікси мобільних операторів та префікси різних сервісів. Вони поєднуються для кількох цілей. Під час дзвінка з однієї країни в іншу у випадках, коли одержувач дзвінка має стаціонарний телефон, префікс країни поєднується з кодом регіону (код города / код міста) та номером абонента. Для фіктивного номера телефону 4438125, коду регіону (код города / код міста) 538 (San Roque Gonzalez De Santacruz) та Телефонний код країни 00595 дзвоніть 00595 538 4438125. Якщо дзвінок здійснюється на мобільний пристрій, код регіону (код города / код міста) поєднується з префіксом мобільного оператора та номером абонента. Якщо дзвінок здійснюється абоненту в тій самій країні, код регіону (код города / код міста) можна пропустити. У випадку національних дзвінків з одного стаціонарного телефону на інший телефонний код також може бути пропущений у багатьох країнах, коли обидва абоненти мають однаковий код регіону (код города / код міста). Зокрема, у країнах, де абоненти мають змогу зберегти свій номер телефону після переїзду в інше місце чи місто, код регіону (код города / код міста) - у даному випадку 538 - також потрібно вводити.

Префікс країни і код регіону (код города / код міста) мають одну або більше цифр перед префіксом. Ці цифри вказують телефонній станції, що наступні цифри - це код регіону (код города / код міста) або Телефонний код країни, а не фактичний номер телефону. У випадку з кодами регіонів це, як правило, нуль. Що стосується кодів країн, то країни Західної Європи та більшість країн Африки, Південної Америки та Близького Сходу дотримуються рекомендації МСЕ (Міжнародного союзу електрозв’язку) щодо використання двох нулів. Однак деякі країни не дотримуються цієї рекомендації: наприклад, країни, які беруть участь у північноамериканській схемі нумерації, використовують 011, а Японія - 010.

Послуги, доступ до яких здійснюється через сервісні префікси, можуть стягувати плату не тільки з телекомунікаційних компаній, але і з компаній, які пропонують ці послуги. Як результат, ряд сумнівних компаній пропонують послуги, які є малокорисними, але спричиняють суттєві витрати. Щоб ще більше збільшити свій прибуток, подібні сервіси намагаються утримати абонентів на лінії якомога довше. Наглядові органи регулярно вживають заходів проти таких постачальників, але на це не можна розраховувати. Крім спеціальних номерів, які можна ідентифікувати за допомогою їх префіксів, існують також номери швидкого набору. Найвідомішими є аварійний номер 112 у Європі та 911 у Північній Америці. Ці номери можна використовувати по всій країні без префіксів, наприклад, без Телефонний код країни +595 (00595) або коду регіону (код города / код міста) 538 (San Roque Gonzalez De Santacruz).

Як правило, номер телефону абонента передається одержувачу дзвінка та відображається на дисплеї. Хоча можна приховати власний номер телефону, що має сенс, якщо мова йде про захист даних, вас не повинно дивувати, якщо особа, якій ви телефонуєте, не відповідає на дзвінок. Багато людей хочуть знати, хто їм дзвонить, і не відповідають на анонімні дзвінки.

Якщо, перебуваючи в Парагвай, користувач бажає зателефонувати абоненту в San Roque Gonzalez De Santacruz, окрім коду міста, знадобиться Телефонний код країни, до якої потрібно зателефонувати. Телефонний код країни Парагвай починається з +595 (00595), таким чином, якщо, перебуваючи в Україна, користувач бажає зателефонувати на номер в San Roque Gonzalez De Santacruz, потрібно додати до такого номера префікс +595 538. В цьому разі нуль перед кодом області пропускається. Для фіктивного номера телефону 4438125, коду регіону (код города / код міста) 538 (San Roque Gonzalez De Santacruz) та Телефонний код країни 00595 дзвоніть 00595 538 4438125.