Код зони San Roque Gonzalez De SantacruzМісто або регіон:San Roque Gonzalez De Santacruz
Код зони:538     (+595 538)

Країна:

Парагвай


Код зони San Roque Gonzalez De Santacruz (Парагвай)


Префікс 538 - це код міста San Roque Gonzalez De Santacruz. San Roque Gonzalez De Santacruz знаходиться в Парагвай. Якщо, перебуваючи в Парагвай, користувач бажає зателефонувати абоненту в San Roque Gonzalez De Santacruz, окрім коду міста, знадобиться код країни, до якої потрібно зателефонувати. Код країни Парагвай починається з +595, таким чином, якщо, перебуваючи в Україна, користувач бажає зателефонувати на номер в San Roque Gonzalez De Santacruz, потрібно додати до такого номера префікс +595 538.

В цьому разі нуль перед кодом області пропускається.

Зазвичай у цьому форматі перед телефонним номером використовується знак 'плюс'. Незважаючи на це, найчастіше знак 'плюс' замінюють послідовністю чисел, що інформує телефонну мережу про намір користувача набрати телефонний номер іншої країни. МСЕ рекомендує набирати комбінацію 00, що також використовується у багатьох країнах, зокрема європейских.

Інший варіант, на відміну від комінації +595 538, що додається як префікс до телефонного номера в San Roque Gonzalez De Santacruz, на який необхідно зателефонувати з Україна, передбачає використання 00595 538.
Визначник номера телефону