Код зони Sankt Georgen ob MurauМісто або регіон:Sankt Georgen ob Murau
Код зони:3537     (+43 3537)

Країна:

Австрія


Код зони Sankt Georgen ob Murau (Австрія)


Префікс 3537 - це код міста Sankt Georgen ob Murau. Sankt Georgen ob Murau знаходиться в Австрія. Якщо, перебуваючи в Австрія, користувач бажає зателефонувати абоненту в Sankt Georgen ob Murau, окрім коду міста, знадобиться код країни, до якої потрібно зателефонувати. Код країни Австрія починається з +43, таким чином, якщо, перебуваючи в Україна, користувач бажає зателефонувати на номер в Sankt Georgen ob Murau, потрібно додати до такого номера префікс +43 3537.

В цьому разі нуль перед кодом області пропускається.

Зазвичай у цьому форматі перед телефонним номером використовується знак 'плюс'. Незважаючи на це, найчастіше знак 'плюс' замінюють послідовністю чисел, що інформує телефонну мережу про намір користувача набрати телефонний номер іншої країни. МСЕ рекомендує набирати комбінацію 00, що також використовується у багатьох країнах, зокрема європейских.

Інший варіант, на відміну від комінації +43 3537, що додається як префікс до телефонного номера в Sankt Georgen ob Murau, на який необхідно зателефонувати з Україна, передбачає використання 0043 3537.
Визначник номера телефону