Код зони Sankt Leonhard im PitztalМісто або регіон:Sankt Leonhard im Pitztal
Код зони:5413     (+43 5413)

Країна:

Австрія


Код зони Sankt Leonhard im Pitztal (Австрія)


Префікс 5413 - це код міста Sankt Leonhard im Pitztal. Sankt Leonhard im Pitztal знаходиться в Австрія. Якщо, перебуваючи в Австрія, користувач бажає зателефонувати абоненту в Sankt Leonhard im Pitztal, окрім коду міста, знадобиться код країни, до якої потрібно зателефонувати. Код країни Австрія починається з +43, таким чином, якщо, перебуваючи в Україна, користувач бажає зателефонувати на номер в Sankt Leonhard im Pitztal, потрібно додати до такого номера префікс +43 5413.

В цьому разі нуль перед кодом області пропускається.

Зазвичай у цьому форматі перед телефонним номером використовується знак 'плюс'. Незважаючи на це, найчастіше знак 'плюс' замінюють послідовністю чисел, що інформує телефонну мережу про намір користувача набрати телефонний номер іншої країни. МСЕ рекомендує набирати комбінацію 00, що також використовується у багатьох країнах, зокрема європейских.

Інший варіант, на відміну від комінації +43 5413, що додається як префікс до телефонного номера в Sankt Leonhard im Pitztal, на який необхідно зателефонувати з Україна, передбачає використання 0043 5413.
Визначник номера телефону