Код зони Sankt Peter am KammersbergМісто або регіон:Sankt Peter am Kammersberg
Код зони:3536     (+43 3536)

Країна:

Австрія


Код зони Sankt Peter am Kammersberg (Австрія)


Префікс 3536 - це код міста Sankt Peter am Kammersberg. Sankt Peter am Kammersberg знаходиться в Австрія. Якщо, перебуваючи в Австрія, користувач бажає зателефонувати абоненту в Sankt Peter am Kammersberg, окрім коду міста, знадобиться код країни, до якої потрібно зателефонувати. Код країни Австрія починається з +43, таким чином, якщо, перебуваючи в Україна, користувач бажає зателефонувати на номер в Sankt Peter am Kammersberg, потрібно додати до такого номера префікс +43 3536.

В цьому разі нуль перед кодом області пропускається.

Зазвичай у цьому форматі перед телефонним номером використовується знак 'плюс'. Незважаючи на це, найчастіше знак 'плюс' замінюють послідовністю чисел, що інформує телефонну мережу про намір користувача набрати телефонний номер іншої країни. МСЕ рекомендує набирати комбінацію 00, що також використовується у багатьох країнах, зокрема європейских.

Інший варіант, на відміну від комінації +43 3536, що додається як префікс до телефонного номера в Sankt Peter am Kammersberg, на який необхідно зателефонувати з Україна, передбачає використання 0043 3536.
Визначник номера телефону