Код зони Sankt Stefan im GailtalМісто або регіон:Sankt Stefan im Gailtal
Код зони:4283     (+43 4283)

Країна:

АвстріяПрефікс 4283 - це код міста Sankt Stefan im Gailtal. Sankt Stefan im Gailtal знаходиться в Австрія. Якщо, перебуваючи в Австрія, користувач бажає зателефонувати абоненту в Sankt Stefan im Gailtal, окрім коду міста, знадобиться код країни, до якої потрібно зателефонувати. Код країни Австрія починається з +43, таким чином, якщо, перебуваючи в Україна, користувач бажає зателефонувати на номер в Sankt Stefan im Gailtal, потрібно додати до такого номера префікс +43 4283.

В цьому разі нуль перед кодом області пропускається.

Зазвичай у цьому форматі перед телефонним номером використовується знак 'плюс'. Незважаючи на це, найчастіше знак 'плюс' замінюють послідовністю чисел, що інформує телефонну мережу про намір користувача набрати телефонний номер іншої країни. МСЕ рекомендує набирати комбінацію 00, що також використовується у багатьох країнах, зокрема європейских.

Інший варіант, на відміну від комінації +43 4283, що додається як префікс до телефонного номера в Sankt Stefan im Gailtal, на який необхідно зателефонувати з Україна, передбачає використання 0043 4283.
Визначник номера телефону


Код зони Sankt Stefan im Gailtal (Австрія)