Код зони Santana, Ribeira AfonsoМісто або регіон:Santana, Ribeira Afonso
Код зони:2265     (+239 2265)

Країна:

Сан-Томе і Принсіпі


Код зони Santana, Ribeira Afonso (Сан-Томе і Принсіпі)


Префікс 2265 - це код міста Santana, Ribeira Afonso. Santana, Ribeira Afonso знаходиться в Сан-Томе і Принсіпі. Якщо, перебуваючи в Сан-Томе і Принсіпі, користувач бажає зателефонувати абоненту в Santana, Ribeira Afonso, окрім коду міста, знадобиться код країни, до якої потрібно зателефонувати. Код країни Сан-Томе і Принсіпі починається з +239, таким чином, якщо, перебуваючи в Україна, користувач бажає зателефонувати на номер в Santana, Ribeira Afonso, потрібно додати до такого номера префікс +239 2265.

В цьому разі нуль перед кодом області пропускається.

Зазвичай у цьому форматі перед телефонним номером використовується знак 'плюс'. Незважаючи на це, найчастіше знак 'плюс' замінюють послідовністю чисел, що інформує телефонну мережу про намір користувача набрати телефонний номер іншої країни. МСЕ рекомендує набирати комбінацію 00, що також використовується у багатьох країнах, зокрема європейских.

Інший варіант, на відміну від комінації +239 2265, що додається як префікс до телефонного номера в Santana, Ribeira Afonso, на який необхідно зателефонувати з Україна, передбачає використання 00239 2265.
Визначник номера телефону