Код зони Schulzendorf Kr OberhavelМісто або регіон:Schulzendorf Kr Oberhavel
Код зони:033083     (+4933083)

Країна:

Німеччина


Код зони Schulzendorf Kr Oberhavel (Німеччина)


Префікс 033083 - це код міста Schulzendorf Kr Oberhavel. Schulzendorf Kr Oberhavel знаходиться в Німеччина. Якщо, перебуваючи в Німеччина, користувач бажає зателефонувати абоненту в Schulzendorf Kr Oberhavel, окрім коду міста, знадобиться код країни, до якої потрібно зателефонувати. Код країни Німеччина починається з +49, таким чином, якщо, перебуваючи в Україна, користувач бажає зателефонувати на номер в Schulzendorf Kr Oberhavel, потрібно додати до такого номера префікс +4933083.

В цьому разі нуль перед кодом області пропускається.

Зазвичай у цьому форматі перед телефонним номером використовується знак 'плюс'. Незважаючи на це, найчастіше знак 'плюс' замінюють послідовністю чисел, що інформує телефонну мережу про намір користувача набрати телефонний номер іншої країни. МСЕ рекомендує набирати комбінацію 00, що також використовується у багатьох країнах, зокрема європейских.

Інший варіант, на відміну від комінації +4933083, що додається як префікс до телефонного номера в Schulzendorf Kr Oberhavel, на який необхідно зателефонувати з Україна, передбачає використання 004933083.
Визначник номера телефону