Код зони Schwalmtal NiederrheinМісто або регіон:Schwalmtal Niederrhein
Код зони:02163     (+492163)

Країна:

НімеччинаПрефікс 02163 - це код міста Schwalmtal Niederrhein. Schwalmtal Niederrhein знаходиться в Німеччина. Якщо, перебуваючи в Німеччина, користувач бажає зателефонувати абоненту в Schwalmtal Niederrhein, окрім коду міста, знадобиться код країни, до якої потрібно зателефонувати. Код країни Німеччина починається з +49, таким чином, якщо, перебуваючи в Україна, користувач бажає зателефонувати на номер в Schwalmtal Niederrhein, потрібно додати до такого номера префікс +492163.

В цьому разі нуль перед кодом області пропускається.

Зазвичай у цьому форматі перед телефонним номером використовується знак 'плюс'. Незважаючи на це, найчастіше знак 'плюс' замінюють послідовністю чисел, що інформує телефонну мережу про намір користувача набрати телефонний номер іншої країни. МСЕ рекомендує набирати комбінацію 00, що також використовується у багатьох країнах, зокрема європейских.

Інший варіант, на відміну від комінації +492163, що додається як префікс до телефонного номера в Schwalmtal Niederrhein, на який необхідно зателефонувати з Україна, передбачає використання 00492163.
Визначник номера телефону


Код зони Schwalmtal Niederrhein (Німеччина)