Код зони Seekirchen am WallerseeМісто або регіон:Seekirchen am Wallersee
Код зони:6212     (+43 6212)

Країна:

АвстріяПрефікс 6212 - це код міста Seekirchen am Wallersee. Seekirchen am Wallersee знаходиться в Австрія. Якщо, перебуваючи в Австрія, користувач бажає зателефонувати абоненту в Seekirchen am Wallersee, окрім коду міста, знадобиться код країни, до якої потрібно зателефонувати. Код країни Австрія починається з +43, таким чином, якщо, перебуваючи в Україна, користувач бажає зателефонувати на номер в Seekirchen am Wallersee, потрібно додати до такого номера префікс +43 6212.

В цьому разі нуль перед кодом області пропускається.

Зазвичай у цьому форматі перед телефонним номером використовується знак 'плюс'. Незважаючи на це, найчастіше знак 'плюс' замінюють послідовністю чисел, що інформує телефонну мережу про намір користувача набрати телефонний номер іншої країни. МСЕ рекомендує набирати комбінацію 00, що також використовується у багатьох країнах, зокрема європейских.

Інший варіант, на відміну від комінації +43 6212, що додається як префікс до телефонного номера в Seekirchen am Wallersee, на який необхідно зателефонувати з Україна, передбачає використання 0043 6212.
Визначник номера телефону


Код зони Seekirchen am Wallersee (Австрія)