Код зони Sitzendorf an der SchmidaМісто або регіон:Sitzendorf an der Schmida
Код зони:2959     (+43 2959)

Країна:

Австрія


Код зони Sitzendorf an der Schmida (Австрія)


Префікс 2959 - це код міста Sitzendorf an der Schmida. Sitzendorf an der Schmida знаходиться в Австрія. Якщо, перебуваючи в Австрія, користувач бажає зателефонувати абоненту в Sitzendorf an der Schmida, окрім коду міста, знадобиться код країни, до якої потрібно зателефонувати. Код країни Австрія починається з +43, таким чином, якщо, перебуваючи в Україна, користувач бажає зателефонувати на номер в Sitzendorf an der Schmida, потрібно додати до такого номера префікс +43 2959.

В цьому разі нуль перед кодом області пропускається.

Зазвичай у цьому форматі перед телефонним номером використовується знак 'плюс'. Незважаючи на це, найчастіше знак 'плюс' замінюють послідовністю чисел, що інформує телефонну мережу про намір користувача набрати телефонний номер іншої країни. МСЕ рекомендує набирати комбінацію 00, що також використовується у багатьох країнах, зокрема європейских.

Інший варіант, на відміну від комінації +43 2959, що додається як префікс до телефонного номера в Sitzendorf an der Schmida, на який необхідно зателефонувати з Україна, передбачає використання 0043 2959.
Визначник номера телефону