Код зони South DakotaМісто або регіон:South Dakota
Код зони:605     (+1 605)

Країна:

Сполу́чені Шта́ти Аме́рики (США)Префікс 605 - це код міста South Dakota. South Dakota знаходиться в Сполу́чені Шта́ти Аме́рики (США). Якщо, перебуваючи в Сполу́чені Шта́ти Аме́рики (США), користувач бажає зателефонувати абоненту в South Dakota, окрім коду міста, знадобиться код країни, до якої потрібно зателефонувати. Код країни Сполу́чені Шта́ти Аме́рики (США) починається з +1, таким чином, якщо, перебуваючи в Україна, користувач бажає зателефонувати на номер в South Dakota, потрібно додати до такого номера префікс +1 605.

В цьому разі нуль перед кодом області пропускається.

Зазвичай у цьому форматі перед телефонним номером використовується знак 'плюс'. Незважаючи на це, найчастіше знак 'плюс' замінюють послідовністю чисел, що інформує телефонну мережу про намір користувача набрати телефонний номер іншої країни. МСЕ рекомендує набирати комбінацію 00, що також використовується у багатьох країнах, зокрема європейских.

Інший варіант, на відміну від комінації +1 605, що додається як префікс до телефонного номера в South Dakota, на який необхідно зателефонувати з Україна, передбачає використання 001 605.
Визначник номера телефону


Код зони South Dakota (Сполу́чені Шта́ти Аме́рики (США))