Код зони Unterach am Attersee



Місто або регіон:Unterach am Attersee
Код зони:7665     (+43 7665)

Країна:

Австрія


Код зони Unterach am Attersee (Австрія)


Префікс 7665 - це код міста Unterach am Attersee. Unterach am Attersee знаходиться в Австрія. Якщо, перебуваючи в Австрія, користувач бажає зателефонувати абоненту в Unterach am Attersee, окрім коду міста, знадобиться код країни, до якої потрібно зателефонувати. Код країни Австрія починається з +43, таким чином, якщо, перебуваючи в Україна, користувач бажає зателефонувати на номер в Unterach am Attersee, потрібно додати до такого номера префікс +43 7665.

В цьому разі нуль перед кодом області пропускається.

Зазвичай у цьому форматі перед телефонним номером використовується знак 'плюс'. Незважаючи на це, найчастіше знак 'плюс' замінюють послідовністю чисел, що інформує телефонну мережу про намір користувача набрати телефонний номер іншої країни. МСЕ рекомендує набирати комбінацію 00, що також використовується у багатьох країнах, зокрема європейских.

Інший варіант, на відміну від комінації +43 7665, що додається як префікс до телефонного номера в Unterach am Attersee, на який необхідно зателефонувати з Україна, передбачає використання 0043 7665.




Визначник номера телефону