Код города Welwyn Garden City and Potters Bar (Код міста / Код зони)Місто або регіон:Welwyn Garden City and Potters Bar

Код города / Код міста:

01707     (+441707)

Країна:

Велика Британія

Визначник номера телефону

Код города Welwyn Garden City and Potters Bar (Код міста / Код зони)


Код міста Welwyn Garden City and Potters Bar - 01707. Для фіктивного номера телефону 9995541 та коду регіону (код города / код міста) 01707 дзвоніть 01707 9995541. Welwyn Garden City and Potters Bar знаходиться в Велика Британія.

Префікс коду регіону (код города / код міста) присвоює номер телефону абонента певній локації. Окрім коду регіону (код города / код міста) існують інші типи префіксів: префікси міжнародних країн, префікси мобільних операторів та префікси різних сервісів. Вони поєднуються для кількох цілей. Під час дзвінка з однієї країни в іншу у випадках, коли одержувач дзвінка має стаціонарний телефон, префікс країни поєднується з кодом регіону (код города / код міста) та номером абонента. Для фіктивного номера телефону 9995541, коду регіону (код города / код міста) 01707 (Welwyn Garden City and Potters Bar) та Телефонний код країни 0044 дзвоніть 0044 1707 9995541. Якщо дзвінок здійснюється на мобільний пристрій, код регіону (код города / код міста) поєднується з префіксом мобільного оператора та номером абонента. Якщо дзвінок здійснюється абоненту в тій самій країні, код регіону (код города / код міста) можна пропустити. У випадку національних дзвінків з одного стаціонарного телефону на інший телефонний код також може бути пропущений у багатьох країнах, коли обидва абоненти мають однаковий код регіону (код города / код міста). Зокрема, у країнах, де абоненти мають змогу зберегти свій номер телефону після переїзду в інше місце чи місто, код регіону (код города / код міста) - у даному випадку 01707 - також потрібно вводити.

Префікс країни і код регіону (код города / код міста) мають одну або більше цифр перед префіксом. Ці цифри вказують телефонній станції, що наступні цифри - це код регіону (код города / код міста) або Телефонний код країни, а не фактичний номер телефону. У випадку з кодами регіонів це, як правило, нуль. Що стосується кодів країн, то країни Західної Європи та більшість країн Африки, Південної Америки та Близького Сходу дотримуються рекомендації МСЕ (Міжнародного союзу електрозв’язку) щодо використання двох нулів. Однак деякі країни не дотримуються цієї рекомендації: наприклад, країни, які беруть участь у північноамериканській схемі нумерації, використовують 011, а Японія - 010.

Послуги, доступ до яких здійснюється через сервісні префікси, можуть стягувати плату не тільки з телекомунікаційних компаній, але і з компаній, які пропонують ці послуги. Як результат, ряд сумнівних компаній пропонують послуги, які є малокорисними, але спричиняють суттєві витрати. Щоб ще більше збільшити свій прибуток, подібні сервіси намагаються утримати абонентів на лінії якомога довше. Наглядові органи регулярно вживають заходів проти таких постачальників, але на це не можна розраховувати. Крім спеціальних номерів, які можна ідентифікувати за допомогою їх префіксів, існують також номери швидкого набору. Найвідомішими є аварійний номер 112 у Європі та 911 у Північній Америці. Ці номери можна використовувати по всій країні без префіксів, наприклад, без Телефонний код країни +44 (0044) або коду регіону (код города / код міста) 01707 (Welwyn Garden City and Potters Bar).

Як правило, номер телефону абонента передається одержувачу дзвінка та відображається на дисплеї. Хоча можна приховати власний номер телефону, що має сенс, якщо мова йде про захист даних, вас не повинно дивувати, якщо особа, якій ви телефонуєте, не відповідає на дзвінок. Багато людей хочуть знати, хто їм дзвонить, і не відповідають на анонімні дзвінки.

Якщо, перебуваючи в Велика Британія, користувач бажає зателефонувати абоненту в Welwyn Garden City and Potters Bar, окрім коду міста, знадобиться Телефонний код країни, до якої потрібно зателефонувати. Телефонний код країни Велика Британія починається з +44 (0044), таким чином, якщо, перебуваючи в Україна, користувач бажає зателефонувати на номер в Welwyn Garden City and Potters Bar, потрібно додати до такого номера префікс +44 1707. В цьому разі нуль перед кодом області пропускається. Для фіктивного номера телефону 9995541, коду регіону (код города / код міста) 01707 (Welwyn Garden City and Potters Bar) та Телефонний код країни 0044 дзвоніть 0044 1707 9995541.