Код зони Zaamar (Khailaast)Місто або регіон:Zaamar (Khailaast)
Код зони:2758     (+976 2758)

Країна:

Монголія


Код зони Zaamar (Khailaast) (Монголія)


Префікс 2758 - це код міста Zaamar (Khailaast). Zaamar (Khailaast) знаходиться в Монголія. Якщо, перебуваючи в Монголія, користувач бажає зателефонувати абоненту в Zaamar (Khailaast), окрім коду міста, знадобиться код країни, до якої потрібно зателефонувати. Код країни Монголія починається з +976, таким чином, якщо, перебуваючи в Україна, користувач бажає зателефонувати на номер в Zaamar (Khailaast), потрібно додати до такого номера префікс +976 2758.

В цьому разі нуль перед кодом області пропускається.

Зазвичай у цьому форматі перед телефонним номером використовується знак 'плюс'. Незважаючи на це, найчастіше знак 'плюс' замінюють послідовністю чисел, що інформує телефонну мережу про намір користувача набрати телефонний номер іншої країни. МСЕ рекомендує набирати комбінацію 00, що також використовується у багатьох країнах, зокрема європейских.

Інший варіант, на відміну від комінації +976 2758, що додається як префікс до телефонного номера в Zaamar (Khailaast), на який необхідно зателефонувати з Україна, передбачає використання 00976 2758.
Визначник номера телефону