Код зони ZhuhaiМісто або регіон:Zhuhai
Код зони:756     (+86 756)

Країна:

Китайська Народна РеспублікаПрефікс 756 - це код міста Zhuhai. Zhuhai знаходиться в Китайська Народна Республіка. Якщо, перебуваючи в Китайська Народна Республіка, користувач бажає зателефонувати абоненту в Zhuhai, окрім коду міста, знадобиться код країни, до якої потрібно зателефонувати. Код країни Китайська Народна Республіка починається з +86, таким чином, якщо, перебуваючи в Україна, користувач бажає зателефонувати на номер в Zhuhai, потрібно додати до такого номера префікс +86 756.

В цьому разі нуль перед кодом області пропускається.

Зазвичай у цьому форматі перед телефонним номером використовується знак 'плюс'. Незважаючи на це, найчастіше знак 'плюс' замінюють послідовністю чисел, що інформує телефонну мережу про намір користувача набрати телефонний номер іншої країни. МСЕ рекомендує набирати комбінацію 00, що також використовується у багатьох країнах, зокрема європейских.

Інший варіант, на відміну від комінації +86 756, що додається як префікс до телефонного номера в Zhuhai, на який необхідно зателефонувати з Україна, передбачає використання 0086 756.
Визначник номера телефону