Міжнародний телефонний код Боснія і Герцеговина

Введіть назву країни або міжнародний телефонний код:

Подзвонити з

уКраїна:Боснія і Герцеговина

міжнародний телефонний код:

+387

00387

Місцевий час:

8:56

Домен верхнього рівня:

ba

Визначник номера телефону


Примітка:
У даному випадку слід опустити нуль на початку коду національної зони. Таким чином, номер '04404 1444404' із телефонним кодом країни стає '+387 4404 1444404'.


Коди зон Боснія і Герцеговина...

Міжнародний телефонний код Боснія і Герцеговина


міжнародний телефонний код Боснія і Герцеговина - +387 (00387). Якщо, перебуваючи в Боснія і Герцеговина, користувач бажає зателефонувати абоненту в Central Bosnia, , окрім коду міста, знадобиться міжнародний телефонний код, до якої потрібно зателефонувати. міжнародний телефонний код Боснія і Герцеговина починається з +387 (00387), таким чином, якщо, перебуваючи в Україна, користувач бажає зателефонувати на номер в Central Bosnia, , потрібно додати до такого номера префікс +387 30. В цьому разі нуль перед кодом області пропускається. Для фіктивного номера телефону 4444404, коду регіону (код города / код міста) 030 та міжнародний телефонний код +387 дзвоніть +387 30 4444404.

Зазвичай у цьому форматі перед телефонним номером використовується знак 'плюс'. Незважаючи на це, найчастіше знак 'плюс' замінюють послідовністю чисел, що інформує телефонну мережу про намір користувача набрати телефонний номер іншої країни. МСЕ рекомендує набирати комбінацію 00, що також використовується у багатьох країнах, зокрема європейских. Інший варіант, на відміну від комінації +387 30, що додається як префікс до телефонного номера в Central Bosnia, , на який необхідно зателефонувати з Україна, передбачає використання 00387 30. Для фіктивного номера телефону 4444404, коду регіону (код города / код міста) 030 та міжнародний телефонний код 00387 (Боснія і Герцеговина) дзвоніть 00387 30 4444404.

Навіть коли надходить дзвінок з-за кордону, за номером абонента може бути прихована послуга, за яку постачальник послуг стягує додаткову плату. Такі дзвінки часто надходять з Африки – наприклад, дзвінки з кодом країни +2хх - з метою змусити вас перетелефонувати на цей номер. Дзвінок на такий номер часто призводить до значних витрат. Кошти передаються компанії, яка здійснила виклик-приманку. Що довше триває такий дзвінок, то дорожче він коштуватиме. Таким чином, слід проявляти обережність, коли ви хочете перетелефонувати на несподіваний пропущений виклик з-за кордону. Абоненти часто знають префікси дорогих телефонних сервісів у своїх країнах, але ідентифікувати такі сервіси за іноземними номерами телефонів зазвичай неможливо.

Якщо абонент телефонує на мобільний номер, не має значення, в якій країні знаходиться мобільний пристрій. Чи буде виклик міжнародним дзвінком і чи потрібно вказувати міжнародний телефонний код - у даному випадку +387 (00387, Боснія і Герцеговина) - залежить лише від того, чи користуються обидва телефонних номери послугами постачальника з однієї країни. Розташування мобільного пристрою ні на що не впливає. Однак, за певних умов розташування може мати велике значення, якщо мова йде про тарифи. За дзвінок на іноземний номер телефону стягується плата за роумінг. Ці витрати оплачує власник відповідного пристрою, незалежно від того, вхідний це виклик чи вихідний. Плата за роумінг переважно скасована в межах Європейського Союзу, тому додаткова плата під час користування мобільним пристроєм в іншій європейській країні не стягується. Однак поза межами Європейського Союзу такі дзвінки зазвичай коштують дорого. Вартість роумінгу особливо висока у літаках та на кораблях, оснащених станцією мобільної мережі. Тому бажано заздалегідь дізнатися вартість роумінгу або ж не ризикувати та увімкнути режим польоту на увесь час вашої поїздки.

Телефонний код країни Боснія і Герцеговина (код страны)