Міжнародний телефонний код Фіджі

Введіть назву країни або міжнародний телефонний код:Країна:Фіджі

міжнародний телефонний код:

+679

00679

Місцевий час:

01:17

Домен верхнього рівня:

fj

Визначник номера телефону


Примітка:
У даному випадку слід опустити нуль на початку коду національної зони. Таким чином, номер '09181 1999181' із телефонним кодом країни стає '+679 9181 1999181'.


Коди зон Фіджі...

Міжнародний телефонний код Фіджі


міжнародний телефонний код Фіджі - +679 (00679). Якщо, перебуваючи в Фіджі, користувач бажає зателефонувати абоненту в Lautoka / Ba / Vatukoula / Tavua / Rakiraki, , окрім коду міста, знадобиться міжнародний телефонний код, до якої потрібно зателефонувати. міжнародний телефонний код Фіджі починається з +679 (00679), таким чином, якщо, перебуваючи в Україна, користувач бажає зателефонувати на номер в Lautoka / Ba / Vatukoula / Tavua / Rakiraki, , потрібно додати до такого номера префікс +679 66. В цьому разі нуль перед кодом області пропускається. Для фіктивного номера телефону 9999181, коду регіону (код города / код міста) 66 та міжнародний телефонний код +679 дзвоніть +679 66 9999181.

Зазвичай у цьому форматі перед телефонним номером використовується знак 'плюс'. Незважаючи на це, найчастіше знак 'плюс' замінюють послідовністю чисел, що інформує телефонну мережу про намір користувача набрати телефонний номер іншої країни. МСЕ рекомендує набирати комбінацію 00, що також використовується у багатьох країнах, зокрема європейских. Інший варіант, на відміну від комінації +679 66, що додається як префікс до телефонного номера в Lautoka / Ba / Vatukoula / Tavua / Rakiraki, , на який необхідно зателефонувати з Україна, передбачає використання 00679 66. Для фіктивного номера телефону 9999181, коду регіону (код города / код міста) 66 та міжнародний телефонний код 00679 (Фіджі) дзвоніть 00679 66 9999181.

Навіть коли надходить дзвінок з-за кордону, за номером абонента може бути прихована послуга, за яку постачальник послуг стягує додаткову плату. Такі дзвінки часто надходять з Африки – наприклад, дзвінки з кодом країни +2хх - з метою змусити вас перетелефонувати на цей номер. Дзвінок на такий номер часто призводить до значних витрат. Кошти передаються компанії, яка здійснила виклик-приманку. Що довше триває такий дзвінок, то дорожче він коштуватиме. Таким чином, слід проявляти обережність, коли ви хочете перетелефонувати на несподіваний пропущений виклик з-за кордону. Абоненти часто знають префікси дорогих телефонних сервісів у своїх країнах, але ідентифікувати такі сервіси за іноземними номерами телефонів зазвичай неможливо.

Якщо абонент телефонує на мобільний номер, не має значення, в якій країні знаходиться мобільний пристрій. Чи буде виклик міжнародним дзвінком і чи потрібно вказувати міжнародний телефонний код - у даному випадку +679 (00679, Фіджі) - залежить лише від того, чи користуються обидва телефонних номери послугами постачальника з однієї країни. Розташування мобільного пристрою ні на що не впливає. Однак, за певних умов розташування може мати велике значення, якщо мова йде про тарифи. За дзвінок на іноземний номер телефону стягується плата за роумінг. Ці витрати оплачує власник відповідного пристрою, незалежно від того, вхідний це виклик чи вихідний. Плата за роумінг переважно скасована в межах Європейського Союзу, тому додаткова плата під час користування мобільним пристроєм в іншій європейській країні не стягується. Однак поза межами Європейського Союзу такі дзвінки зазвичай коштують дорого. Вартість роумінгу особливо висока у літаках та на кораблях, оснащених станцією мобільної мережі. Тому бажано заздалегідь дізнатися вартість роумінгу або ж не ризикувати та увімкнути режим польоту на увесь час вашої поїздки.

Телефонний код країни Фіджі (код страны)