Міжнародний телефонний код Хорватія

Введіть назву країни або міжнародний телефонний код:Країна:Хорватія

міжнародний телефонний код:

+385

011385

Місцевий час:

17:23

Домен верхнього рівня:

hr

Визначник номера телефону


Примітка:
У даному випадку слід опустити нуль на початку коду національної зони. Таким чином, номер '05941 1435941' із телефонним кодом країни стає '+385 5941 1435941'.


Коди зон Хорватія...

Міжнародний телефонний код Хорватія


міжнародний телефонний код Хорватія - +385 (011385). Якщо, перебуваючи в Хорватія, користувач бажає зателефонувати абоненту в Split-Dalmatia, , окрім коду міста, знадобиться міжнародний телефонний код, до якої потрібно зателефонувати. міжнародний телефонний код Хорватія починається з +385 (011385), таким чином, якщо, перебуваючи в Сполу́чені Шта́ти Аме́рики (США), користувач бажає зателефонувати на номер в Split-Dalmatia, , потрібно додати до такого номера префікс +385 21. В цьому разі нуль перед кодом області пропускається. Для фіктивного номера телефону 4435941, коду регіону (код города / код міста) 021 та міжнародний телефонний код +385 дзвоніть +385 21 4435941.

Зазвичай у цьому форматі перед телефонним номером використовується знак 'плюс'. Незважаючи на це, найчастіше знак 'плюс' замінюють послідовністю чисел, що інформує телефонну мережу про намір користувача набрати телефонний номер іншої країни. МСЕ рекомендує набирати комбінацію 00, що також використовується у багатьох країнах, зокрема європейских. В Сполу́чені Шта́ти Аме́рики (США) 011 використовується замість 00. Інший варіант, на відміну від комінації +385 21, що додається як префікс до телефонного номера в Split-Dalmatia, , на який необхідно зателефонувати з Сполу́чені Шта́ти Аме́рики (США), передбачає використання 011385 21. Для фіктивного номера телефону 4435941, коду регіону (код города / код міста) 021 та міжнародний телефонний код 011385 (Хорватія) дзвоніть 011385 21 4435941.

Навіть коли надходить дзвінок з-за кордону, за номером абонента може бути прихована послуга, за яку постачальник послуг стягує додаткову плату. Такі дзвінки часто надходять з Африки – наприклад, дзвінки з кодом країни +2хх - з метою змусити вас перетелефонувати на цей номер. Дзвінок на такий номер часто призводить до значних витрат. Кошти передаються компанії, яка здійснила виклик-приманку. Що довше триває такий дзвінок, то дорожче він коштуватиме. Таким чином, слід проявляти обережність, коли ви хочете перетелефонувати на несподіваний пропущений виклик з-за кордону. Абоненти часто знають префікси дорогих телефонних сервісів у своїх країнах, але ідентифікувати такі сервіси за іноземними номерами телефонів зазвичай неможливо.

Якщо абонент телефонує на мобільний номер, не має значення, в якій країні знаходиться мобільний пристрій. Чи буде виклик міжнародним дзвінком і чи потрібно вказувати міжнародний телефонний код - у даному випадку +385 (011385, Хорватія) - залежить лише від того, чи користуються обидва телефонних номери послугами постачальника з однієї країни. Розташування мобільного пристрою ні на що не впливає. Однак, за певних умов розташування може мати велике значення, якщо мова йде про тарифи. За дзвінок на іноземний номер телефону стягується плата за роумінг. Ці витрати оплачує власник відповідного пристрою, незалежно від того, вхідний це виклик чи вихідний. Плата за роумінг переважно скасована в межах Європейського Союзу, тому додаткова плата під час користування мобільним пристроєм в іншій європейській країні не стягується. Однак поза межами Європейського Союзу такі дзвінки зазвичай коштують дорого. Вартість роумінгу особливо висока у літаках та на кораблях, оснащених станцією мобільної мережі. Тому бажано заздалегідь дізнатися вартість роумінгу або ж не ризикувати та увімкнути режим польоту на увесь час вашої поїздки.

Телефонний код країни Хорватія (код страны)