Міжнародний телефонний код Lord Howe Island

Введіть назву країни або міжнародний телефонний код:Країна:Lord Howe Island

міжнародний телефонний код:

+61

0061

Місцевий час:

22:22 - 22:22

Домен верхнього рівня:

au

Визначник номера телефону


Примітка:
У даному випадку слід опустити нуль на початку коду національної зони. Таким чином, номер '03264 1413264' із телефонним кодом країни стає '+61 3264 1413264'.

Міжнародний телефонний код Lord Howe Island


міжнародний телефонний код Lord Howe Island - +61 (0061). Якщо, перебуваючи в Lord Howe Island, користувач бажає зателефонувати абоненту в Perth, , окрім коду міста, знадобиться міжнародний телефонний код, до якої потрібно зателефонувати. міжнародний телефонний код Lord Howe Island починається з +61 (0061), таким чином, якщо, перебуваючи в Україна, користувач бажає зателефонувати на номер в Perth, , потрібно додати до такого номера префікс +61 863. В цьому разі нуль перед кодом області пропускається. Для фіктивного номера телефону 6413264, коду регіону (код города / код міста) 0863 та міжнародний телефонний код +61 дзвоніть +61 863 6413264.

Зазвичай у цьому форматі перед телефонним номером використовується знак 'плюс'. Незважаючи на це, найчастіше знак 'плюс' замінюють послідовністю чисел, що інформує телефонну мережу про намір користувача набрати телефонний номер іншої країни. МСЕ рекомендує набирати комбінацію 00, що також використовується у багатьох країнах, зокрема європейских. Інший варіант, на відміну від комінації +61 863, що додається як префікс до телефонного номера в Perth, , на який необхідно зателефонувати з Україна, передбачає використання 0061 863. Для фіктивного номера телефону 6413264, коду регіону (код города / код міста) 0863 та міжнародний телефонний код 0061 (Lord Howe Island) дзвоніть 0061 863 6413264.

Навіть коли надходить дзвінок з-за кордону, за номером абонента може бути прихована послуга, за яку постачальник послуг стягує додаткову плату. Такі дзвінки часто надходять з Африки – наприклад, дзвінки з кодом країни +2хх - з метою змусити вас перетелефонувати на цей номер. Дзвінок на такий номер часто призводить до значних витрат. Кошти передаються компанії, яка здійснила виклик-приманку. Що довше триває такий дзвінок, то дорожче він коштуватиме. Таким чином, слід проявляти обережність, коли ви хочете перетелефонувати на несподіваний пропущений виклик з-за кордону. Абоненти часто знають префікси дорогих телефонних сервісів у своїх країнах, але ідентифікувати такі сервіси за іноземними номерами телефонів зазвичай неможливо.

Якщо абонент телефонує на мобільний номер, не має значення, в якій країні знаходиться мобільний пристрій. Чи буде виклик міжнародним дзвінком і чи потрібно вказувати міжнародний телефонний код - у даному випадку +61 (0061, Lord Howe Island) - залежить лише від того, чи користуються обидва телефонних номери послугами постачальника з однієї країни. Розташування мобільного пристрою ні на що не впливає. Однак, за певних умов розташування може мати велике значення, якщо мова йде про тарифи. За дзвінок на іноземний номер телефону стягується плата за роумінг. Ці витрати оплачує власник відповідного пристрою, незалежно від того, вхідний це виклик чи вихідний. Плата за роумінг переважно скасована в межах Європейського Союзу, тому додаткова плата під час користування мобільним пристроєм в іншій європейській країні не стягується. Однак поза межами Європейського Союзу такі дзвінки зазвичай коштують дорого. Вартість роумінгу особливо висока у літаках та на кораблях, оснащених станцією мобільної мережі. Тому бажано заздалегідь дізнатися вартість роумінгу або ж не ризикувати та увімкнути режим польоту на увесь час вашої поїздки.

Телефонний код країни Lord Howe Island (код страны)