kod-krainy.info
Міжнародний телефонний код Південна Корея

Міжнародний телефонний код Південна Корея

Введіть назву країни або міжнародний телефонний код:Країна:Південна Корея

міжнародний телефонний код:

+82

0082

Місцевий час:

08:11

Домен верхнього рівня:

kr

Визначник номера телефону


Примітка:
У даному випадку слід опустити нуль на початку коду національної зони. Таким чином, номер '06916 1896916' із телефонним кодом країни стає '+82 6916 1896916'.


Коди зон Південна Корея...

Міжнародний телефонний код Південна Корея


міжнародний телефонний код Південна Корея - +82 (0082). Якщо, перебуваючи в Південна Корея, користувач бажає зателефонувати абоненту в Chungcheongnam-do, , окрім коду міста, знадобиться міжнародний телефонний код, до якої потрібно зателефонувати. міжнародний телефонний код Південна Корея починається з +82 (0082), таким чином, якщо, перебуваючи в Україна, користувач бажає зателефонувати на номер в Chungcheongnam-do, , потрібно додати до такого номера префікс +82 41. В цьому разі нуль перед кодом області пропускається. Для фіктивного номера телефону 7896916, коду регіону (код города / код міста) 041 та міжнародний телефонний код +82 дзвоніть +82 41 7896916.

Зазвичай у цьому форматі перед телефонним номером використовується знак 'плюс'. Незважаючи на це, найчастіше знак 'плюс' замінюють послідовністю чисел, що інформує телефонну мережу про намір користувача набрати телефонний номер іншої країни. МСЕ рекомендує набирати комбінацію 00, що також використовується у багатьох країнах, зокрема європейских. Інший варіант, на відміну від комінації +82 41, що додається як префікс до телефонного номера в Chungcheongnam-do, , на який необхідно зателефонувати з Україна, передбачає використання 0082 41. Для фіктивного номера телефону 7896916, коду регіону (код города / код міста) 041 та міжнародний телефонний код 0082 (Південна Корея) дзвоніть 0082 41 7896916.

Навіть коли надходить дзвінок з-за кордону, за номером абонента може бути прихована послуга, за яку постачальник послуг стягує додаткову плату. Такі дзвінки часто надходять з Африки – наприклад, дзвінки з кодом країни +2хх - з метою змусити вас перетелефонувати на цей номер. Дзвінок на такий номер часто призводить до значних витрат. Кошти передаються компанії, яка здійснила виклик-приманку. Що довше триває такий дзвінок, то дорожче він коштуватиме. Таким чином, слід проявляти обережність, коли ви хочете перетелефонувати на несподіваний пропущений виклик з-за кордону. Абоненти часто знають префікси дорогих телефонних сервісів у своїх країнах, але ідентифікувати такі сервіси за іноземними номерами телефонів зазвичай неможливо.

Якщо абонент телефонує на мобільний номер, не має значення, в якій країні знаходиться мобільний пристрій. Чи буде виклик міжнародним дзвінком і чи потрібно вказувати міжнародний телефонний код - у даному випадку +82 (0082, Південна Корея) - залежить лише від того, чи користуються обидва телефонних номери послугами постачальника з однієї країни. Розташування мобільного пристрою ні на що не впливає. Однак, за певних умов розташування може мати велике значення, якщо мова йде про тарифи. За дзвінок на іноземний номер телефону стягується плата за роумінг. Ці витрати оплачує власник відповідного пристрою, незалежно від того, вхідний це виклик чи вихідний. Плата за роумінг переважно скасована в межах Європейського Союзу, тому додаткова плата під час користування мобільним пристроєм в іншій європейській країні не стягується. Однак поза межами Європейського Союзу такі дзвінки зазвичай коштують дорого. Вартість роумінгу особливо висока у літаках та на кораблях, оснащених станцією мобільної мережі. Тому бажано заздалегідь дізнатися вартість роумінгу або ж не ризикувати та увімкнути режим польоту на увесь час вашої поїздки.

Телефонний код країни Південна Корея (код страны)