Міжнародний телефонний код Росія

Введіть назву країни або міжнародний телефонний код:Країна:Росія

міжнародний телефонний код:

+7

007

Місцевий час:

23:18 - 09:18

Домен верхнього рівня:

ru

Визначник номера телефону


Примітка:
У даному випадку слід опустити нуль на початку коду національної зони. Таким чином, номер '09909 1999909' із телефонним кодом країни стає '+7 9909 1999909'.


Коди зон Росія...

Міжнародний телефонний код Росія


міжнародний телефонний код Росія - +7 (007). Якщо, перебуваючи в Росія, користувач бажає зателефонувати абоненту в Sverdlovsk Oblast, , окрім коду міста, знадобиться міжнародний телефонний код, до якої потрібно зателефонувати. міжнародний телефонний код Росія починається з +7 (007), таким чином, якщо, перебуваючи в Україна, користувач бажає зателефонувати на номер в Sverdlovsk Oblast, , потрібно додати до такого номера префікс +7 343. В цьому разі нуль перед кодом області пропускається. Для фіктивного номера телефону 9999909, коду регіону (код города / код міста) 343 та міжнародний телефонний код +7 дзвоніть +7 343 9999909.

Зазвичай у цьому форматі перед телефонним номером використовується знак 'плюс'. Незважаючи на це, найчастіше знак 'плюс' замінюють послідовністю чисел, що інформує телефонну мережу про намір користувача набрати телефонний номер іншої країни. МСЕ рекомендує набирати комбінацію 00, що також використовується у багатьох країнах, зокрема європейских. Інший варіант, на відміну від комінації +7 343, що додається як префікс до телефонного номера в Sverdlovsk Oblast, , на який необхідно зателефонувати з Україна, передбачає використання 007 343. Для фіктивного номера телефону 9999909, коду регіону (код города / код міста) 343 та міжнародний телефонний код 007 (Росія) дзвоніть 007 343 9999909.

Навіть коли надходить дзвінок з-за кордону, за номером абонента може бути прихована послуга, за яку постачальник послуг стягує додаткову плату. Такі дзвінки часто надходять з Африки – наприклад, дзвінки з кодом країни +2хх - з метою змусити вас перетелефонувати на цей номер. Дзвінок на такий номер часто призводить до значних витрат. Кошти передаються компанії, яка здійснила виклик-приманку. Що довше триває такий дзвінок, то дорожче він коштуватиме. Таким чином, слід проявляти обережність, коли ви хочете перетелефонувати на несподіваний пропущений виклик з-за кордону. Абоненти часто знають префікси дорогих телефонних сервісів у своїх країнах, але ідентифікувати такі сервіси за іноземними номерами телефонів зазвичай неможливо.

Якщо абонент телефонує на мобільний номер, не має значення, в якій країні знаходиться мобільний пристрій. Чи буде виклик міжнародним дзвінком і чи потрібно вказувати міжнародний телефонний код - у даному випадку +7 (007, Росія) - залежить лише від того, чи користуються обидва телефонних номери послугами постачальника з однієї країни. Розташування мобільного пристрою ні на що не впливає. Однак, за певних умов розташування може мати велике значення, якщо мова йде про тарифи. За дзвінок на іноземний номер телефону стягується плата за роумінг. Ці витрати оплачує власник відповідного пристрою, незалежно від того, вхідний це виклик чи вихідний. Плата за роумінг переважно скасована в межах Європейського Союзу, тому додаткова плата під час користування мобільним пристроєм в іншій європейській країні не стягується. Однак поза межами Європейського Союзу такі дзвінки зазвичай коштують дорого. Вартість роумінгу особливо висока у літаках та на кораблях, оснащених станцією мобільної мережі. Тому бажано заздалегідь дізнатися вартість роумінгу або ж не ризикувати та увімкнути режим польоту на увесь час вашої поїздки.

Телефонний код країни Росія (код страны)