Телефонний код країни Австрія

Введіть назву країни або телефонний код країни:Країна:Австрія

код країни / код страны:

+43

01143

Місцевий час:

15:22

Домен верхнього рівня:

at

Визначник номера телефону


Примітка:
У даному випадку слід опустити нуль на початку коду національної зони. Таким чином, номер '03264 1413264' із телефонним кодом країни стає '+43 3264 1413264'.


Коди зон Австрія...

Телефонний код країни Австрія (код страны)


код країни / код страны Австрія - +43 (01143). Якщо, перебуваючи в Австрія, користувач бажає зателефонувати абоненту в Markt Piesting, , окрім коду міста, знадобиться код країни / код страны, до якої потрібно зателефонувати. код країни / код страны Австрія починається з +43 (01143), таким чином, якщо, перебуваючи в Сполу́чені Шта́ти Аме́рики (США), користувач бажає зателефонувати на номер в Markt Piesting, , потрібно додати до такого номера префікс +43 2633. В цьому разі нуль перед кодом області пропускається. Для фіктивного номера телефону 6413264, коду регіону (код города / код міста) 2633 та код країни / код страны +43 дзвоніть +43 2633 6413264.

Зазвичай у цьому форматі перед телефонним номером використовується знак 'плюс'. Незважаючи на це, найчастіше знак 'плюс' замінюють послідовністю чисел, що інформує телефонну мережу про намір користувача набрати телефонний номер іншої країни. МСЕ рекомендує набирати комбінацію 00, що також використовується у багатьох країнах, зокрема європейских. В Сполу́чені Шта́ти Аме́рики (США) 011 використовується замість 00. Інший варіант, на відміну від комінації +43 2633, що додається як префікс до телефонного номера в Markt Piesting, , на який необхідно зателефонувати з Сполу́чені Шта́ти Аме́рики (США), передбачає використання 01143 2633. Для фіктивного номера телефону 6413264, коду регіону (код города / код міста) 2633 та код країни / код страны 01143 (Австрія) дзвоніть 01143 2633 6413264.

Навіть коли надходить дзвінок з-за кордону, за номером абонента може бути прихована послуга, за яку постачальник послуг стягує додаткову плату. Такі дзвінки часто надходять з Африки – наприклад, дзвінки з кодом країни +2хх - з метою змусити вас перетелефонувати на цей номер. Дзвінок на такий номер часто призводить до значних витрат. Кошти передаються компанії, яка здійснила виклик-приманку. Що довше триває такий дзвінок, то дорожче він коштуватиме. Таким чином, слід проявляти обережність, коли ви хочете перетелефонувати на несподіваний пропущений виклик з-за кордону. Абоненти часто знають префікси дорогих телефонних сервісів у своїх країнах, але ідентифікувати такі сервіси за іноземними номерами телефонів зазвичай неможливо.

Якщо абонент телефонує на мобільний номер, не має значення, в якій країні знаходиться мобільний пристрій. Чи буде виклик міжнародним дзвінком і чи потрібно вказувати код країни / код страны - у даному випадку +43 (01143, Австрія) - залежить лише від того, чи користуються обидва телефонних номери послугами постачальника з однієї країни. Розташування мобільного пристрою ні на що не впливає. Однак, за певних умов розташування може мати велике значення, якщо мова йде про тарифи. За дзвінок на іноземний номер телефону стягується плата за роумінг. Ці витрати оплачує власник відповідного пристрою, незалежно від того, вхідний це виклик чи вихідний. Плата за роумінг переважно скасована в межах Європейського Союзу, тому додаткова плата під час користування мобільним пристроєм в іншій європейській країні не стягується. Однак поза межами Європейського Союзу такі дзвінки зазвичай коштують дорого. Вартість роумінгу особливо висока у літаках та на кораблях, оснащених станцією мобільної мережі. Тому бажано заздалегідь дізнатися вартість роумінгу або ж не ризикувати та увімкнути режим польоту на увесь час вашої поїздки.

Міжнародний телефонний код Австрія