Телефонний код країни Чехія

Введіть назву країни або телефонний код країни:Країна:Чехія

код країни / код страны:

+420

011420

Місцевий час:

04:20

Домен верхнього рівня:

cz

Визначник номера телефону


Примітка:
У даному випадку НЕ МОЖНА опускати нуль на початку коду національної зони. Таким чином, номер '09725 1419725' із телефонним кодом країни стає '+420.09725 1419725'.


Коди зон Чехія...

Телефонний код країни Чехія (код страны)


код країни / код страны Чехія - +420 (011420). Якщо, перебуваючи в Чехія, користувач бажає зателефонувати абоненту в Moravian-Silesian, , окрім коду міста, знадобиться код країни / код страны, до якої потрібно зателефонувати. код країни / код страны Чехія починається з +420 (011420), таким чином, якщо, перебуваючи в Сполу́чені Шта́ти Аме́рики (США), користувач бажає зателефонувати на номер в Moravian-Silesian, , потрібно додати до такого номера префікс +420 59. Для фіктивного номера телефону 6419725, коду регіону (код города / код міста) 59 та код країни / код страны +420 дзвоніть +420 59 6419725.

Зазвичай у цьому форматі перед телефонним номером використовується знак 'плюс'. Незважаючи на це, найчастіше знак 'плюс' замінюють послідовністю чисел, що інформує телефонну мережу про намір користувача набрати телефонний номер іншої країни. МСЕ рекомендує набирати комбінацію 00, що також використовується у багатьох країнах, зокрема європейских. В Сполу́чені Шта́ти Аме́рики (США) 011 використовується замість 00. Інший варіант, на відміну від комінації +420 59, що додається як префікс до телефонного номера в Moravian-Silesian, , на який необхідно зателефонувати з Сполу́чені Шта́ти Аме́рики (США), передбачає використання 011420 59. Для фіктивного номера телефону 6419725, коду регіону (код города / код міста) 59 та код країни / код страны 011420 (Чехія) дзвоніть 011420 59 6419725.

Навіть коли надходить дзвінок з-за кордону, за номером абонента може бути прихована послуга, за яку постачальник послуг стягує додаткову плату. Такі дзвінки часто надходять з Африки – наприклад, дзвінки з кодом країни +2хх - з метою змусити вас перетелефонувати на цей номер. Дзвінок на такий номер часто призводить до значних витрат. Кошти передаються компанії, яка здійснила виклик-приманку. Що довше триває такий дзвінок, то дорожче він коштуватиме. Таким чином, слід проявляти обережність, коли ви хочете перетелефонувати на несподіваний пропущений виклик з-за кордону. Абоненти часто знають префікси дорогих телефонних сервісів у своїх країнах, але ідентифікувати такі сервіси за іноземними номерами телефонів зазвичай неможливо.

Якщо абонент телефонує на мобільний номер, не має значення, в якій країні знаходиться мобільний пристрій. Чи буде виклик міжнародним дзвінком і чи потрібно вказувати код країни / код страны - у даному випадку +420 (011420, Чехія) - залежить лише від того, чи користуються обидва телефонних номери послугами постачальника з однієї країни. Розташування мобільного пристрою ні на що не впливає. Однак, за певних умов розташування може мати велике значення, якщо мова йде про тарифи. За дзвінок на іноземний номер телефону стягується плата за роумінг. Ці витрати оплачує власник відповідного пристрою, незалежно від того, вхідний це виклик чи вихідний. Плата за роумінг переважно скасована в межах Європейського Союзу, тому додаткова плата під час користування мобільним пристроєм в іншій європейській країні не стягується. Однак поза межами Європейського Союзу такі дзвінки зазвичай коштують дорого. Вартість роумінгу особливо висока у літаках та на кораблях, оснащених станцією мобільної мережі. Тому бажано заздалегідь дізнатися вартість роумінгу або ж не ризикувати та увімкнути режим польоту на увесь час вашої поїздки.

Міжнародний телефонний код Чехія