Телефонний код країни Литва

Введіть назву країни або телефонний код країни:Країна:Литва

код країни / код страны:

+370

00370

Місцевий час:

9:34

Домен верхнього рівня:

lt

Визначник номера телефону


Примітка:
У даному випадку слід опустити нуль на початку коду національної зони. Таким чином, номер '08581 1228581' із телефонним кодом країни стає '+370 8581 1228581'.


Коди зон Литва...

Телефонний код країни Литва (код страны)


код країни / код страны Литва - +370 (00370). Якщо, перебуваючи в Литва, користувач бажає зателефонувати абоненту в Klaipėda, , окрім коду міста, знадобиться код країни / код страны, до якої потрібно зателефонувати. код країни / код страны Литва починається з +370 (00370), таким чином, якщо, перебуваючи в Україна, користувач бажає зателефонувати на номер в Klaipėda, , потрібно додати до такого номера префікс +370 846. В цьому разі нуль перед кодом області пропускається. Для фіктивного номера телефону 1228581, коду регіону (код города / код міста) 846 та код країни / код страны +370 дзвоніть +370 846 1228581.

Зазвичай у цьому форматі перед телефонним номером використовується знак 'плюс'. Незважаючи на це, найчастіше знак 'плюс' замінюють послідовністю чисел, що інформує телефонну мережу про намір користувача набрати телефонний номер іншої країни. МСЕ рекомендує набирати комбінацію 00, що також використовується у багатьох країнах, зокрема європейских. Інший варіант, на відміну від комінації +370 846, що додається як префікс до телефонного номера в Klaipėda, , на який необхідно зателефонувати з Україна, передбачає використання 00370 846. Для фіктивного номера телефону 1228581, коду регіону (код города / код міста) 846 та код країни / код страны 00370 (Литва) дзвоніть 00370 846 1228581.

Навіть коли надходить дзвінок з-за кордону, за номером абонента може бути прихована послуга, за яку постачальник послуг стягує додаткову плату. Такі дзвінки часто надходять з Африки – наприклад, дзвінки з кодом країни +2хх - з метою змусити вас перетелефонувати на цей номер. Дзвінок на такий номер часто призводить до значних витрат. Кошти передаються компанії, яка здійснила виклик-приманку. Що довше триває такий дзвінок, то дорожче він коштуватиме. Таким чином, слід проявляти обережність, коли ви хочете перетелефонувати на несподіваний пропущений виклик з-за кордону. Абоненти часто знають префікси дорогих телефонних сервісів у своїх країнах, але ідентифікувати такі сервіси за іноземними номерами телефонів зазвичай неможливо.

Якщо абонент телефонує на мобільний номер, не має значення, в якій країні знаходиться мобільний пристрій. Чи буде виклик міжнародним дзвінком і чи потрібно вказувати код країни / код страны - у даному випадку +370 (00370, Литва) - залежить лише від того, чи користуються обидва телефонних номери послугами постачальника з однієї країни. Розташування мобільного пристрою ні на що не впливає. Однак, за певних умов розташування може мати велике значення, якщо мова йде про тарифи. За дзвінок на іноземний номер телефону стягується плата за роумінг. Ці витрати оплачує власник відповідного пристрою, незалежно від того, вхідний це виклик чи вихідний. Плата за роумінг переважно скасована в межах Європейського Союзу, тому додаткова плата під час користування мобільним пристроєм в іншій європейській країні не стягується. Однак поза межами Європейського Союзу такі дзвінки зазвичай коштують дорого. Вартість роумінгу особливо висока у літаках та на кораблях, оснащених станцією мобільної мережі. Тому бажано заздалегідь дізнатися вартість роумінгу або ж не ризикувати та увімкнути режим польоту на увесь час вашої поїздки.

Міжнародний телефонний код Литва