Телефонний код країни Острови Святої Єлени

Введіть назву країни або телефонний код країни:Країна:Острови Святої Єлени

код країни / код страны:

+290

00290

Місцевий час:

16:31

Домен верхнього рівня:

sh

Визначник номера телефону


Примітка:
У даному випадку слід опустити нуль на початку коду національної зони. Таким чином, номер '03264 1413264' із телефонним кодом країни стає '+290 3264 1413264'.


Коди зон Острови Святої Єлени...

Телефонний код країни Острови Святої Єлени (код страны)


код країни / код страны Острови Святої Єлени - +290 (00290). Якщо, перебуваючи в Острови Святої Єлени, користувач бажає зателефонувати абоненту в Jamestown, St Helena, , окрім коду міста, знадобиться код країни / код страны, до якої потрібно зателефонувати. код країни / код страны Острови Святої Єлени починається з +290 (00290), таким чином, якщо, перебуваючи в Україна, користувач бажає зателефонувати на номер в Jamestown, St Helena, , потрібно додати до такого номера префікс +290 22. В цьому разі нуль перед кодом області пропускається. Для фіктивного номера телефону 6413264, коду регіону (код города / код міста) 22 та код країни / код страны +290 дзвоніть +290 22 6413264.

Зазвичай у цьому форматі перед телефонним номером використовується знак 'плюс'. Незважаючи на це, найчастіше знак 'плюс' замінюють послідовністю чисел, що інформує телефонну мережу про намір користувача набрати телефонний номер іншої країни. МСЕ рекомендує набирати комбінацію 00, що також використовується у багатьох країнах, зокрема європейских. Інший варіант, на відміну від комінації +290 22, що додається як префікс до телефонного номера в Jamestown, St Helena, , на який необхідно зателефонувати з Україна, передбачає використання 00290 22. Для фіктивного номера телефону 6413264, коду регіону (код города / код міста) 22 та код країни / код страны 00290 (Острови Святої Єлени) дзвоніть 00290 22 6413264.

Навіть коли надходить дзвінок з-за кордону, за номером абонента може бути прихована послуга, за яку постачальник послуг стягує додаткову плату. Такі дзвінки часто надходять з Африки – наприклад, дзвінки з кодом країни +2хх - з метою змусити вас перетелефонувати на цей номер. Дзвінок на такий номер часто призводить до значних витрат. Кошти передаються компанії, яка здійснила виклик-приманку. Що довше триває такий дзвінок, то дорожче він коштуватиме. Таким чином, слід проявляти обережність, коли ви хочете перетелефонувати на несподіваний пропущений виклик з-за кордону. Абоненти часто знають префікси дорогих телефонних сервісів у своїх країнах, але ідентифікувати такі сервіси за іноземними номерами телефонів зазвичай неможливо.

Якщо абонент телефонує на мобільний номер, не має значення, в якій країні знаходиться мобільний пристрій. Чи буде виклик міжнародним дзвінком і чи потрібно вказувати код країни / код страны - у даному випадку +290 (00290, Острови Святої Єлени) - залежить лише від того, чи користуються обидва телефонних номери послугами постачальника з однієї країни. Розташування мобільного пристрою ні на що не впливає. Однак, за певних умов розташування може мати велике значення, якщо мова йде про тарифи. За дзвінок на іноземний номер телефону стягується плата за роумінг. Ці витрати оплачує власник відповідного пристрою, незалежно від того, вхідний це виклик чи вихідний. Плата за роумінг переважно скасована в межах Європейського Союзу, тому додаткова плата під час користування мобільним пристроєм в іншій європейській країні не стягується. Однак поза межами Європейського Союзу такі дзвінки зазвичай коштують дорого. Вартість роумінгу особливо висока у літаках та на кораблях, оснащених станцією мобільної мережі. Тому бажано заздалегідь дізнатися вартість роумінгу або ж не ризикувати та увімкнути режим польоту на увесь час вашої поїздки.

Міжнародний телефонний код Острови Святої Єлени