Телефонний код країни Перу

Введіть назву країни або телефонний код країни:

Подзвонити з

уКраїна:Перу

код країни / код страны:

+51

0051

Місцевий час:

11:21

Домен верхнього рівня:

pe

Визначник номера телефону


Примітка:
У даному випадку слід опустити нуль на початку коду національної зони. Таким чином, номер '0644 1530644' із телефонним кодом країни стає '+51 644 1530644'.


Коди зон Перу...

Телефонний код країни Перу (код страны)


код країни / код страны Перу - +51 (0051). Якщо, перебуваючи в Перу, користувач бажає зателефонувати абоненту в San Martín, , окрім коду міста, знадобиться код країни / код страны, до якої потрібно зателефонувати. код країни / код страны Перу починається з +51 (0051), таким чином, якщо, перебуваючи в Україна, користувач бажає зателефонувати на номер в San Martín, , потрібно додати до такого номера префікс +51 42. В цьому разі нуль перед кодом області пропускається. Для фіктивного номера телефону 7530644, коду регіону (код города / код міста) 42 та код країни / код страны +51 дзвоніть +51 42 7530644.

Зазвичай у цьому форматі перед телефонним номером використовується знак 'плюс'. Незважаючи на це, найчастіше знак 'плюс' замінюють послідовністю чисел, що інформує телефонну мережу про намір користувача набрати телефонний номер іншої країни. МСЕ рекомендує набирати комбінацію 00, що також використовується у багатьох країнах, зокрема європейских. Інший варіант, на відміну від комінації +51 42, що додається як префікс до телефонного номера в San Martín, , на який необхідно зателефонувати з Україна, передбачає використання 0051 42. Для фіктивного номера телефону 7530644, коду регіону (код города / код міста) 42 та код країни / код страны 0051 (Перу) дзвоніть 0051 42 7530644.

Навіть коли надходить дзвінок з-за кордону, за номером абонента може бути прихована послуга, за яку постачальник послуг стягує додаткову плату. Такі дзвінки часто надходять з Африки – наприклад, дзвінки з кодом країни +2хх - з метою змусити вас перетелефонувати на цей номер. Дзвінок на такий номер часто призводить до значних витрат. Кошти передаються компанії, яка здійснила виклик-приманку. Що довше триває такий дзвінок, то дорожче він коштуватиме. Таким чином, слід проявляти обережність, коли ви хочете перетелефонувати на несподіваний пропущений виклик з-за кордону. Абоненти часто знають префікси дорогих телефонних сервісів у своїх країнах, але ідентифікувати такі сервіси за іноземними номерами телефонів зазвичай неможливо.

Якщо абонент телефонує на мобільний номер, не має значення, в якій країні знаходиться мобільний пристрій. Чи буде виклик міжнародним дзвінком і чи потрібно вказувати код країни / код страны - у даному випадку +51 (0051, Перу) - залежить лише від того, чи користуються обидва телефонних номери послугами постачальника з однієї країни. Розташування мобільного пристрою ні на що не впливає. Однак, за певних умов розташування може мати велике значення, якщо мова йде про тарифи. За дзвінок на іноземний номер телефону стягується плата за роумінг. Ці витрати оплачує власник відповідного пристрою, незалежно від того, вхідний це виклик чи вихідний. Плата за роумінг переважно скасована в межах Європейського Союзу, тому додаткова плата під час користування мобільним пристроєм в іншій європейській країні не стягується. Однак поза межами Європейського Союзу такі дзвінки зазвичай коштують дорого. Вартість роумінгу особливо висока у літаках та на кораблях, оснащених станцією мобільної мережі. Тому бажано заздалегідь дізнатися вартість роумінгу або ж не ризикувати та увімкнути режим польоту на увесь час вашої поїздки.

Міжнародний телефонний код Перу