Телефонний код країни Сальвадор

Введіть назву країни або телефонний код країни:Країна:Сальвадор

код країни / код страны:

+503

00503

Місцевий час:

15:45

Домен верхнього рівня:

sv

Визначник номера телефону


Примітка:
У даному випадку слід опустити нуль на початку коду національної зони. Таким чином, номер '03949 1443949' із телефонним кодом країни стає '+503 3949 1443949'.


Коди зон Сальвадор...

Телефонний код країни Сальвадор (код страны)


код країни / код страны Сальвадор - +503 (00503). Якщо, перебуваючи в Сальвадор, користувач бажає зателефонувати абоненту в Gran San Salvador, , окрім коду міста, знадобиться код країни / код страны, до якої потрібно зателефонувати. код країни / код страны Сальвадор починається з +503 (00503), таким чином, якщо, перебуваючи в Україна, користувач бажає зателефонувати на номер в Gran San Salvador, , потрібно додати до такого номера префікс +503 22. В цьому разі нуль перед кодом області пропускається. Для фіктивного номера телефону 4443949, коду регіону (код города / код міста) 22 та код країни / код страны +503 дзвоніть +503 22 4443949.

Зазвичай у цьому форматі перед телефонним номером використовується знак 'плюс'. Незважаючи на це, найчастіше знак 'плюс' замінюють послідовністю чисел, що інформує телефонну мережу про намір користувача набрати телефонний номер іншої країни. МСЕ рекомендує набирати комбінацію 00, що також використовується у багатьох країнах, зокрема європейских. Інший варіант, на відміну від комінації +503 22, що додається як префікс до телефонного номера в Gran San Salvador, , на який необхідно зателефонувати з Україна, передбачає використання 00503 22. Для фіктивного номера телефону 4443949, коду регіону (код города / код міста) 22 та код країни / код страны 00503 (Сальвадор) дзвоніть 00503 22 4443949.

Навіть коли надходить дзвінок з-за кордону, за номером абонента може бути прихована послуга, за яку постачальник послуг стягує додаткову плату. Такі дзвінки часто надходять з Африки – наприклад, дзвінки з кодом країни +2хх - з метою змусити вас перетелефонувати на цей номер. Дзвінок на такий номер часто призводить до значних витрат. Кошти передаються компанії, яка здійснила виклик-приманку. Що довше триває такий дзвінок, то дорожче він коштуватиме. Таким чином, слід проявляти обережність, коли ви хочете перетелефонувати на несподіваний пропущений виклик з-за кордону. Абоненти часто знають префікси дорогих телефонних сервісів у своїх країнах, але ідентифікувати такі сервіси за іноземними номерами телефонів зазвичай неможливо.

Якщо абонент телефонує на мобільний номер, не має значення, в якій країні знаходиться мобільний пристрій. Чи буде виклик міжнародним дзвінком і чи потрібно вказувати код країни / код страны - у даному випадку +503 (00503, Сальвадор) - залежить лише від того, чи користуються обидва телефонних номери послугами постачальника з однієї країни. Розташування мобільного пристрою ні на що не впливає. Однак, за певних умов розташування може мати велике значення, якщо мова йде про тарифи. За дзвінок на іноземний номер телефону стягується плата за роумінг. Ці витрати оплачує власник відповідного пристрою, незалежно від того, вхідний це виклик чи вихідний. Плата за роумінг переважно скасована в межах Європейського Союзу, тому додаткова плата під час користування мобільним пристроєм в іншій європейській країні не стягується. Однак поза межами Європейського Союзу такі дзвінки зазвичай коштують дорого. Вартість роумінгу особливо висока у літаках та на кораблях, оснащених станцією мобільної мережі. Тому бажано заздалегідь дізнатися вартість роумінгу або ж не ризикувати та увімкнути режим польоту на увесь час вашої поїздки.

Міжнародний телефонний код Сальвадор