Знайти та видалити дублікати адрес


Програма для пошуку
та видалення дублікатів адрес

Вам набридло мати справу з неякісними даними, наприклад, з тими, що містяться в маркетингових списках адрес? З повторюваними записами, які важко розпізнати, особливо якщо це імена компаній або людей? Або при об'єднанні даних з різних джерел? Ці продукти можуть запропонувати вам рішення:

  • DedupeWizard 8: Проста програма для пошуку дублікатів адрес в Excel, яку можна використовувати, не володіючи спеціальними технічними знаннями. Дублікати адрес можна знайти за допомогою поштової адреси, номера телефону та / або адреси електронної пошти в межах одного списку адрес або в двох списках адрес, як це потрібно для аналізу списків тих, хто відмовився від розсилки. Можуть бути оброблені тільки файли Excel.
  • DataQualityTools 8: У порівнянні з DedupeWizard, DataQualityTools пропонує більше можливостей для пошуку дублікатів адрес, а також цілий ряд додаткових функцій для обробки адресних даних, таких як функція об'єднання полів даних. На додаток до файлів Excel, програма може також обробляти файли dBase, Access, VistaDB та текстові файли, а також сервери баз даних, такі як MS SQL Server, PostgreSQL, Oracle та MySQL.

Додаткова інформація: www.dataqualityapps.com