Телефонний код країни Ірак

Введіть назву країни або телефонний код країни:Країна:Ірак

код країни / код страны:

+964

011964

Місцевий час:

04:13

Домен верхнього рівня:

iq

Визначник номера телефону


Примітка:
У даному випадку слід опустити нуль на початку коду національної зони. Таким чином, номер '09236 1449236' із телефонним кодом країни стає '+964 9236 1449236'.


Коди зон Ірак...

Телефонний код країни Ірак (код страны)


код країни / код страны Ірак - +964 (011964). Якщо, перебуваючи в Ірак, користувач бажає зателефонувати абоненту в Dhi Qar (Nasiriya), , окрім коду міста, знадобиться код країни / код страны, до якої потрібно зателефонувати. код країни / код страны Ірак починається з +964 (011964), таким чином, якщо, перебуваючи в Сполу́чені Шта́ти Аме́рики (США), користувач бажає зателефонувати на номер в Dhi Qar (Nasiriya), , потрібно додати до такого номера префікс +964 42. В цьому разі нуль перед кодом області пропускається. Для фіктивного номера телефону 3449236, коду регіону (код города / код міста) 42 та код країни / код страны +964 дзвоніть +964 42 3449236.

Зазвичай у цьому форматі перед телефонним номером використовується знак 'плюс'. Незважаючи на це, найчастіше знак 'плюс' замінюють послідовністю чисел, що інформує телефонну мережу про намір користувача набрати телефонний номер іншої країни. МСЕ рекомендує набирати комбінацію 00, що також використовується у багатьох країнах, зокрема європейских. В Сполу́чені Шта́ти Аме́рики (США) 011 використовується замість 00. Інший варіант, на відміну від комінації +964 42, що додається як префікс до телефонного номера в Dhi Qar (Nasiriya), , на який необхідно зателефонувати з Сполу́чені Шта́ти Аме́рики (США), передбачає використання 011964 42. Для фіктивного номера телефону 3449236, коду регіону (код города / код міста) 42 та код країни / код страны 011964 (Ірак) дзвоніть 011964 42 3449236.

Навіть коли надходить дзвінок з-за кордону, за номером абонента може бути прихована послуга, за яку постачальник послуг стягує додаткову плату. Такі дзвінки часто надходять з Африки – наприклад, дзвінки з кодом країни +2хх - з метою змусити вас перетелефонувати на цей номер. Дзвінок на такий номер часто призводить до значних витрат. Кошти передаються компанії, яка здійснила виклик-приманку. Що довше триває такий дзвінок, то дорожче він коштуватиме. Таким чином, слід проявляти обережність, коли ви хочете перетелефонувати на несподіваний пропущений виклик з-за кордону. Абоненти часто знають префікси дорогих телефонних сервісів у своїх країнах, але ідентифікувати такі сервіси за іноземними номерами телефонів зазвичай неможливо.

Якщо абонент телефонує на мобільний номер, не має значення, в якій країні знаходиться мобільний пристрій. Чи буде виклик міжнародним дзвінком і чи потрібно вказувати код країни / код страны - у даному випадку +964 (011964, Ірак) - залежить лише від того, чи користуються обидва телефонних номери послугами постачальника з однієї країни. Розташування мобільного пристрою ні на що не впливає. Однак, за певних умов розташування може мати велике значення, якщо мова йде про тарифи. За дзвінок на іноземний номер телефону стягується плата за роумінг. Ці витрати оплачує власник відповідного пристрою, незалежно від того, вхідний це виклик чи вихідний. Плата за роумінг переважно скасована в межах Європейського Союзу, тому додаткова плата під час користування мобільним пристроєм в іншій європейській країні не стягується. Однак поза межами Європейського Союзу такі дзвінки зазвичай коштують дорого. Вартість роумінгу особливо висока у літаках та на кораблях, оснащених станцією мобільної мережі. Тому бажано заздалегідь дізнатися вартість роумінгу або ж не ризикувати та увімкнути режим польоту на увесь час вашої поїздки.

Міжнародний телефонний код Ірак